Salon Ford Rzeszów

Oferta

RES-MOTORS od 1991 roku jest Autoryzowanym Dealerem Forda. Przez te wszystkie lata staraliśmy się wprowadzać w życie główną zasadę Forda myśl jak klient. Od początku staraliśmy się być najlepsi co motywowało nas do doskonalenia się i dążenia do profesjonalizmu.

 

W XXI wiek wkroczyliśmy ze świadomością zmieniającego się rynku. Wiemy, że dzisiejsza rzeczywistość wymaga od nas jeszcze więcej. Nie wystarczy sprzedać samochód, należy również dbać o klienta w następnych latach. To dla wygody naszych klientów zainwestowaliśmy w nowy salon, w którym więcej miejsca i stanowisk pozwoli na szybszą i sprawniejszą obsługę. 

Wymarzone auto nie zawsze w rezultacie musi straszyć ceną. W ResMotors naszym klientom, na wybrane modele, proponujemy niebywałe okazje cenowe i promocje. 


W naszym salonie zawsze znajdziecie Państwo najnowsze modele samochodów marki Ford. Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą w podęciu decyzji przy wyborze najodpowiedniejszego dla Państwa samochodu. Każdy klient może liczyć na szereg udogodnień: korzystne kredyty, wyjątkowe leasingi, możliwość przyjęcia w rozliczeniu używanego samochodu, unikalne ubezpieczenie w programie „Ford – Ubezpieczenia Samochodowe”.
Już dziś zapraszamy na jazdy próbne wszystkimi dostępnymi w naszej ofercie modelami Forda. 


W salonie samochodów używanych nasi klienci zainteresowani nabyciem samochodu Ford z „drugiej” ręki napewno znajdą coś dla Siebie.

Jesteśmy częścią największej na świecie instytucji finansowej działającej na rynku motoryzacyjnym należącej do Ford Motor Company. 


Oferujemy szeroką ofertę usług kredytowych i leasingowych dopasowanych do potrzeb i możliwości Klientów. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, zatem możesz cieszyć się kompleksową i profesjonalną obsługą przez cały okres eksploatacji samochodu. 

Od 1993 roku prowadzimy profesjonalny autoryzowany serwis samochodów Ford, wyposażenie i potencjał techniczny naszej firmy pozwala na prowadzenie obsługi technicznej również innych marek samochodów osobowych i dostawczych. Zapraszamy więc Państwa do skorzystania z naszych usług. Oprócz przeglądów okresowych, napraw podzespołów, napraw zawieszenia, układów hamulcowych i przeniesienia napędu, polecamy: 

 
  • badania techniczne pojazdów
  • pełny zakres usług w dziedzinie elektroniki i elektrotechniki samochodowej w tym zwłaszcza montaż audio video, alarmów, immobiliserów oraz centralnych zamków
  • montaż oraz kompleksową obsługę układów klimatyzacji
  • pełny serwis ogumienia wraz z hotelem opon
  • wielostanowiskową ekologiczną myjnię nadwozi i podwozi
  • całodobową pomoc drogową
 

24 Hour Services

Air & Heating Repairs

Residential & Commercial

Free Quotations

Honest & Reliable

Honest & Reliable

Get 15% Discount On Your First Service

Informacje

Salon:
tel. (17) 850 30 00 (Recepcja)

e-mail:
salon@resmotors.pl


Godziny otwarcia:
pn-pt: 9.30 – 17.30
sb: 8.00 – 16.00
 Serwis mechaniczny:
tel. (17) 850 30 26

e-mail:
serwis@resmotors.pl


Godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00 – 23.00
sb: 8.00 – 16.00
Serwis blacharski lakierniczy:
tel. (17) 850 30 42

e-mail:
blachlak@resmotors.pl


Godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00 – 23.00
sb: 8.00 – 16.00
Części:
tel. (17) 850 30 37

e-mail:
czesci@resmotors.pl


Godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00 – 20.00
sb: 8.00 – 16.00